Sanko Park

Kurumsal

2009 yilinda  faaliyete baslayan Sanko Park, toplam 126.837 m2 insaat alani ve 55.760 m2 kiralanabilir alani ile bünyesinde her ihtiyaca yanit veren 180 adet magaza bulundurmaktadir.

Sanko Holding ve Rönesans Holding ortakligi olan Sanko Park Alisveris Merkezi, 2016 yili Agustos ayi itibariyle, Konukoglu ailesinin tüm hisseleri devralmasi ile Sanko Holding bünyesine geçmistir.

Sanko Park Alisveris Merkezi'nin Kiralama ve Yönetim Danismanligi Esas Gayrimenkul tarafindan yürütülmektedir.


Sanko Park’ta, 3.389 m2 alani ve 10 adet sinema salonu ile hizmet veren Avsar Sinemalari’nda vizyondaki filmleri takip ederken, Play Park tarafindan isletilen 4.271 m2 alana sahip bowling ve eglence merkezi ile gençlere eglenceli vakit geçirme imkani sunuluyor. 

1.600 m2 alani ile donanimli bir spor kulübü olan MAC Sanko Park; GYM-Cardio alani, Grup Ders Stüdyolari, Cafe & Juice Bar ve Otopark gibi unsurlarin yani sira, Kapali Yüzme Havuzu, Sauna, Hamam, ve Buhar Odasi gibi islak hacimleri de bünyesinde bulundurarak spor ve saglikli yasamdan vazgeçmeyenler için hizmet veriyor.

Sanko Park Alisveris Merkezi'nde yer alan Sanko Sanat Galerisi, Güneydogu Anadolu Bölgesi'nin ilk özel sanat galerisi olma özelligi tasiyor. 2021 yilina kadar toplamda 600’den fazla sanatçi tarafindan hazirlanan 470 sergiye ev sahipligi yapan Sanko Sanat Galerisi, iki kez de uluslararasi sanat çalistayi düzenlenmesine öncülük etmistir.

1.200 araç kapasiteli kapali otoparkinin yaninda 50 araç kapasiteli Vale Park ile ziyaretçilerini agirlayan Sanko Park, ziyaretçilerine ayricalikli hizmet sagliyor.

1.500 çalisani ve 20 kisilik yönetim kadrosu ile her alanda en iyi hizmeti saglamayi hedefleyen ve kuruldugu günden bugüne pek çok ödüle layik görülen Sanko Park Alisveris Merkezi, AMPD’den 2010 - 2011 yillarinda ‘’Yilin Insan Kaynaklari Uygulamasi’’ kategorisinde mansiyon ile ödüllendirilmeye hak kazanmistir.