? ?
SİNEMA
* Sinema biletleri online olarak www.biletinial.com adresinden temin edilmektedir.

* Özel durumlar için salon ve seans saatleri değişiklik gösterebilir. Satış sistemimiz internette online olarak hizmete açık olduğundan en net bilgi www.biletinial.com dan takip edebilirsiniz.

HAYAT
Seans : 11:30

Yapımı :           2017 - ABD
Tür:    Bilim KurguGerilim
Yönetmen   Daniel Espinosa
Oyuncular:  Jake Gyllenhaal Ryan Reynolds Rebecca Ferguson Hiroyuki Sanada Ariyon Bakare

Konusu:

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars'tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars'ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars'tan gelen 'örnek' zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

KABUKTAKİ HAYALET (TR DUBLAJ)
Seans : 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Yapımı :          2017 - ABD
Tür:    AksiyonDramGerilim
Yönetmen   Rupert Sanders
Oyuncular:  Scarlett Johansson Juliette Binoche Michael Pitt Takeshi Kitano Michael Wincott

Konusu:

Özel tasarım bir insan-cyborg hibriti, siber suçlarla mücadele eden bir ekip olan 9. Birim'in başındadır. Sıradaki görevi, Hanka Robotik şirketinin yapay zekaya dair çok önemli bilgilerinin çalınmasına engel olmaktır.
Masamune Shirow'un elinden çıkan 1995 yapımı Ghost in the Shell adlı animenin aynı adlı Hollywood uyarlamasının çekimlerinin büyük kısmı Yeni Zelanda'da yapıldı.

BARAKA
Seans : 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15

Yapımı :          2017 - ABD
Tür:     Dram
Yönetmen   Stuart Hazeldine
Oyuncular:  Sam Worthington Radha Mitchell Octavia Spencer Graham Greene Alice Braga

Konusu:

Çocukluk yıllarında babasının kötü muamelelerine maruz kalan Mack Phillips (Sam Worthington), yetişkin olduğunda kendine eşi ve 3 çocuğuyla birlikte mutlu bir aile kurmayı başarmıştır. Ancak kalabalık bir kamp tatili esnasında en küçük kızı Missy kaybolur. Kızının kaybıyla tarifsiz bir üzüntü yaşayan, tüm inandığı değerlere sırt çeviren Mack, bir gün tanımadığı birinden bir davet alır. Bu kişinin yaşadığı barakaya gittiğinde daha önce hiç görmediği 3 kişiyle ve gizemli olaylarla karşılacaktır.
Baraka filmi, 2007'de Kanadalı yazar William P. Young'ın yazdığı aynı adlı romandan uyarlandı.

SONSUZ AŞK
Seans : 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Yapımı :         2017 - Türkiye
Tür:     DramKomediRomantik
Yönetmen   Ahmet Katıksız
Oyuncular:  Fahriye Evcen Murat Yıldırım Filiz Ahmet Ege Aydan Didem İnselel

Konusu:

Zeynep (Fahriye Evcen) kardeşiyle birlikte kendi halinde bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Can (Murat Yıldırım) ise genç yaşta profesör olmayı başarmış, mesleğinin zirvesinde son derece başarılı ve zengin bir cerrahtır. Normal şartlarda hiçbir ortak noktaları ve aynı ortamda bulunmaları için sebepleri bulunmayan ikili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bu farklı hayatlar, aralarındaki aşkın önüne çok fazla engel çıkmasına neden olacaktır.

BORDO BERELİLER SURİYE
Seans : 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15

Yapımı :         2017 - Türkiye
Tür:    Dram
Yönetmen   Erhan Baytimur
Oyuncular:  Feyza Çipa Açelya Elmas Sedat Mert Halil İbrahim Kalaycıoğlu Arda Esen

Konusu:

Film, Özel Kuvvetlere bağlı Bordo Berelilerin PKK’nin Çukurca baskını sonrası telsizlerini kapatıp Suriye’ye yaptığı operasyonu merkeze alıyor. Yönetmenliğini Erhan Baytimur’un yaptığı, senaryosunu Coşkun Gündoğdu’nun yazdığı, filmde Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Açelya Elmas, Feyza Çıpa, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Kahraman Sivri, Burak Arslan, Tayfun Sav, Alper Atak, Yaşar Uzer ve Kadir Turan rol alıyor.

HIZLI VE ÖFKELİ 8
Seans : 11:30 - 14:30 (TR DUBLAJ)
Seans2: 17:30 - 20:30 (TR ALTYAZI)

Yapımı :        2017 - ABD
Tür:    AksiyonGerilimMaceraSuç
Yönetmen   F. Gary Gray
Oyuncular:  Vin Diesel Charlize Theron Dwayne Johnson Jason Statham Michelle Rodriguez

Konusu:

Yıllardır birlikte çalışan, adeta aile gibi olan ekibin beyni Dominic Toretto (Vin Diesel), eşi Letty (Michelle Rodriguez) ile balayındayken gizemli Cipher'ın (Charlize Theron) saflarına katılarak en yakınındaki insanlara ihanet etmiştir. Cipher tam bir teknoloji dehasıdır ve gerçek bir kaos çıkarabilmek için Dom'u da yanına çekmiştir. Bu olayın şokunu atlatmaya çalışan ekip, Cipher ve Dom'u durdurabilmek için eski düşmanları Deckard Shaw'un (Jason Statham) da yardımına ihtiyaç duyacaktır.
Serinin 8. filmi 13 Nisan 2017'de vizyona giriıyor.

SÜMELA'NIN ŞİFRESİ 3: CÜNYOR TEMEL
Seans : 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Yapımı :        2017 - Türkiye
Tür:    Komedi
Yönetmen   Adem Kılıç
Oyuncular:  Çetin Altay Eren Hacısalihoğlu Ayşegül Günay Eren Vurdem Salih Kalyon

Konusu:

Talihsiz bir şekilde genç yaşta hayatını kaybeden Temel Sözer'in oğlu Cünyor Temel, babasının 10 milyon liralık borcunu üzerine alınca, acilen bir yerden para bulması gerekmiştir. Aynı zamanda bir başka problem daha çıkar, şehrin en eski futbol sahalarından birine büyük bir rezidans yapılması planlanmaktadır ve tüm şehir bu inşaatı engellemek istemektedir. Temel, arkadaşları Şota ve Oğuzubillah ile birlikte rezidansı inşa edecek müteahhitin önünü kesebilmek için olmadık şeyleri deneyecektir.

ŞİRİNLER 3: KAYIP KÖY (TR DUBLAJ) 3D
Seans : 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

Yapımı :        2017 - ABD
Tür:     AnimasyonKomediMacera
Yönetmen   Kelly Asbury
Seslendirenler:  Aysun Topar Hakan Vanlı Fatih Özacun Fatih Özkul Harun Can

Konusu:

Şirin Köyü'nde hayat alışıldık düzeninde sürerken Şirine kendilerine benzeyen bazı yaratıklar görür. Şirin Baba, Kayıp Köy efsanesine pek inanmasa da Şirine, yanına Güçlü, Sakar ve Gözlüklü Şirin'i de alarak Kayıp Köy'ü bulabilmek için Yasak Orman'a doğru yola çıkar. Ancak Gargamel'in de bu gizemli köyle ilgili planları vardır ve Şirinler'in oraya Gargamel'den önce ulaşması gerekmektedir.

PATRON BEBEK (TR DUBLAJ)
Seans : 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30 - 21:30

Yapımı :        2017 - ABD
Tür:     AnimasyonKomedi
Yönetmen   Tom McGrath
Seslendirenler:  Steve Buscemi Alec Baldwin Lisa Kudrow Jimmy Kimmel Miles Christopher Bakshi

Konusu:

7 yaşındaki Tim Templeton, anne ve babasıyla birlikte çok mutlu bir hayat sürerken güzel günlerin sonu, bir erkek kardeşinin olduğunu öğrenmesiyle gelir. Ancak kardeşi hiç de diğer bebekler gibi değildir, büyük insanlar gibi konuşan, takım elbise giyip bond çanta taşıyan bu bebeğin amacı, Puppy Şirketi'nin başkanının kurduğu komployu boşa çıkarmak, dünyadaki sevgi dengesinin bozulmasını önlemektir. Tim, bebeğin bir an önce gidebilmesi için işbirliği yapmaya karar verir.

TATLIM TATLIM
Seans : 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Yapımı :        2017 - Türkiye
Tür:    Komedi
Yönetmen   Yılmaz Erdoğan
Oyuncular:  Büşra Pekin Serkan Keskin Bülent Emrah Parlak Fatih Artman Şebnem Bozoklu

Konusu:

Bir partide tanışan dört çiftin tanışmalarından itibaren geçirdikleri aşamaları mizahi bir dille anlatan Yılmaz Erdoğan'ın oyununun beyazperde uyarlamasında kadro bir hayli zengin olacak. Komedinin yeni nesil sevilen kadınları Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente ve Şebnem Bozoklu'nun boy göstereceği filmin erkek oyuncu cephesinde de Fatih Artman, Çağlar Çorumlu, Serkan Keskin ve Bülent Emrah Parlak yer alıyor.

Yılmaz Erdoğan imzalı, üç yıl boyunca kapalı gişe oynanan tiyatro oyunu Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın sinema uyarlaması, 17 Mart 2017'de gösterime giriyor.

RECEP İVEDİK 5
Seans : 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Seans2: 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

Yapımı :        2017 - Türkiye
Tür:    Komedi
Yönetmen   Togan Gökbakar
Oyuncular:  Şahan Gökbakar Orkan Varan Deniz Ceylan

Konusu:

Recep İvedik (Şahan Gökbakar) mahallesinde yaşayan bir şoför tanıdığının vefatı sonrası taziye evine gittiğinde, adamın aldığı, ancak ömrü yetmediği için tamamlayamadığı son işi yerine getirmek için gönüllü olur. Bu da Avrasya Gençlik Oyunları’na katılacak milli takım kafilesini Makedonya’ya götürmektir. Yolda Recep’in yaptığı kuru fasulye, sporcuların zehirlenmesine neden olunca kafile başkanı, takımı oyunlardan çekmekten başka bir çare düşünemez. Ancak o noktada Recep kafile başkanlığını ele alır ve rahatsızlanan sporcuların yerine kamyoncu arkadaşlarını çağırır.